Ubytování

Informace k ubytování

Pokoj 2

UBYTOVÁNÍ je ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s kapacitou 53 lůžek a ve dvou variantách ubytování - naše lůžkoviny, popřípadě pokud by Vám tato varianta nevyhovovala, je možné dovézt si vlastní spací pytle / deky. Vždy se jedná o stejný pokoj a postel.

Pokoje jsou umístěny v přízemí a prvním patře bývalé správcovské budově. Sociální zařízení a sprchy jsou společné pro každé patro.

V areálu je také možné se ubytovat ve venkovních prostorách – zahradě, s přístupem k toaletám, sprše a vodě na mytí nádobí. Kde je možné postavit si stan, přijet s karavanem, obytným vozem, či s karimatkou a spacákem.

Pokud se rozhodnete využít venkovní prostory pro nocleh, zaručíme Vám uzavřený prostor, čerstvý vzduch a příjemné prostředí skal.

Pokoj 2

Co Vám dopředu zaručit nemůžeme ač bychom rádi, je dobré počasí, což je nutné pro tuto variantu dobře zvážit.

Uvítáme jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi a v neposlední řadě i pejsky. Předem si Vás dovolujeme upozornit v rámci vzájemné tolerance a bezpečí, že pejsci se v našem areálu pohybují pouze se svým pánem a na vodítku.

Pro dotaz na rezervaci ubytování využijte prosím rezervační webový formulář, který najdete na našich stránkách, zde se také dozvíte více o cenách pro jednotlivé varianty ubytování a na základě základních dotazů Vám budeme schopni odpovědět na Vaši rezervaci.